Design połączony z praktycznością

W Meble-NORTH nie cenimy tylko designu. W Meble-NORTH cenimy połączenie designu z praktycznością w codziennym użytkowaniu. Wierzymy, że meble powinny spełniać oba te aspekty. Stawiamy na wysoką jakość materiałów i wykonanie z dbałością o każdy szczegół.

Design z praktycznoscia

 

 

Czym kierujemy się przy projektowaniu mebli

W Meble-NORTH przy projektowaniu mamy na uwadze dwie rzeczy: aby było pięknie i praktycznie. Nasze łóżka wyposażone są we wzmacniany pojemnik, nie tylko na pościel. Zagospodarowanie miejsca pod łóżkiem, jest jak dodatkowa szafa, ale nie zabiera miejsca.

Projektowanie mebli

 

 

Meble skrojone dla Ciebie

Wiemy, że nie ma dwóch takich samych ludzi. Ceniąc indywidualność wychodzimy naprzeciw z możliwością skonfigurowania produktu do swoich potrzeb. Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe.

Meble skrojone na wymiar

 

 

Kto tworzy Meble-NORTH?

Marka jest owocem pasji dwóch przyjaciół Jakuba i Remiego. Wiemy, że zakup mebli, szczególnie tapicerowanych, przez internet to może być nie lada wyzwanie. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej pomocy będzie to proste i przyjemne.

Kto tworzy markę Meble-NORTH

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem własnej produkcji z szeroką kustomizacją. Dzięki temu dopasujesz wygląd tkaniny do swoich preferencji. Zapewnia zdrowy sen i wypoczynek oraz upiększa wnętrze sypialni. Siłowniki gazowe ułatwiają codzienne używanie – otwieranie i zamykanie łóżka jest przyjemne, bo siłownik otwiera pojemnik, nie trzeba do tego wiele wysiłku (dostępny w wersji rama metalowa). Nie skrzypi, co stanowi dodatkowy atut dla młodych par oraz w przypadku niemowlaka sypiającego z rodzicami.